base_up.jpg
Domů

Marťanské akce

I přestože každý z nás je z jiného koutku této planety, scházíme se na různých akcích. Jak jsme si na nich užívali, si můžete prohlédnout níže v našich fotogaleriích.

23.4.2011 - Svatba Azizi a Daerona

A je tu další marťanská svatba! Byl krásný hřejivý slunečný den, nabitý pozitivní energií, jako stvořený pro nějakou významnou událost. Malý výlet na obřad na hrad Bouzov a zase zpět do Olomouce na oslavu, která trvala až dlouho do noci. Jedlo se, pilo se, tancovalo se, skoro všichni Marťani tam byli a dlouho oslavovali.
Přejeme ještě jednou novomanželům hodně lásky, porozuměmí a vzájemné tolerance na jejich společné cestě životem.

25.9.2010 - Návštěva Černé Magie a narození nového Marťánka Zuzanky

Naše řady Marťanů byly posíleny narozením dalšího Marťana Zuzanky ! Společně jsme se sešli k této velké události a zároveň také si poslechli, co všechno ještě dokázala naša Magie a císařovna stihnout v době, kdy my jsme se účastnili jiných misí.

16.4. - 18.4.2010 - Kolaudace v Chýni a Matějská

Byl krásný slunečný víkend a ten jsme věnovali, téměř v plné sestavě, kolaudování nového bytečku Daerona a Azizi v Chýni. Jedlo se, pilo se, navštívili jsme i Matějskou pouť, kde jsme strávili skoro celý den.
Matějská byla super a co se týče bytečku, prohlašujeme ho za zkolaudovaný a povolujeme tedy bydlení. Tak ať se vám tam dobře bydlí...

5.4.2010 - Maškarák

Na letošní maškarák se někteří Marťani vypravili v podobě slavné skupiny 70 a 80 let - KISS. Nebudeme zastírat a vytahovat se, když řekneme, že jsme vzbudili opravdu rozruch. Během několika minut byli Kissáci slavní v celém sále a odnesli si cenu za nejlepší masku. Účinkování jsme završili písní "Já mám boty z umělý hmoty a kabelku z PVC..." na pódiu.

Domašov 09/10 - Silvestr Piráti z Karibiku

Dne 27.12.2009 se Marťani z Dlažky s kamarády paragány a ostatními opět sešli na chatě v Domašově nad Bystřicí, kde společně oslavili už počtvrté Silvestra a příchod Nového roku. Tentokrát ve stylu "Piráti z Karibiku".
Atmosféra byla po celou dobu úžasná a pořád ještě v uších znějí tóny hitu, který jsme už po jednom dni uměli nazpamět: "Já mám rád, svařené víno červené, já mám rád, rád svařák..."

6.11.-8.11.2009 - Víkendovka ve Fantazii

Dne 6.11.2009 jsme se opět sešli ve Fantazii, kdy dětská císařovna dospěla do plnoletosti. Tímto dnem ve Fantazii nastal chaos, zmatek. Proto jsme povolali na žádost císařovny několik jedinců, aby z jejich řad vybrala svého nástupce, který bude této zemi vládnout a vnese do ní opět pravidla, řád, mír, lásku a pohodu. Jejím nástupcem se mohl stát pouze jedinec, který z nejlepšího rodu pocházel a o tom, který rod byl nejlepším, rozhodla týmová spolupráce, činy, strategie, ale i štěstí.

11.4.2009 - Narozeniny a maškarák

Psalo se 11.4.2009, kdy se do Suchdolu slétlo několik marťanů, společně oslavit narozeniny hlavního Marťana Martina (30) a nejmladšího marťánka Ondříka (2). Jedlo se a pilo, Aktivit se hrálo a večer se vše dooslavilo na místní taškařici v hawai kostýmech. Bylo moc príma a fotky jsou důkazem. :o)

Domašov 08/09 - Silvestr Hawai

Již potřetí jsme se sešli na chatě v Domašově nad Bystřicí, společně přivítat rok 2009. Samozřejmě zde nechyběla banda parašutistů z paraklubu Hranice a pár nejbližších přátel.
Letos se atmosféra nesla v duchu Havaje. Palmy, sluníčko, havajanky s havajany, hudba, chlebíčky, pitíčko, doutníčky, no prostě, léžo plážo. Bomba, super...no comment..........mrkněte se sami.

11.10.2008 - Svatba Janinky a Meda

Naše zdravuška Janinka se nám vdala!!! Popřáli jsme jí hodně štěstí, ať jim to klape, ať jsou k sobě navždy tolerantní a samozřejmě několik malých marťánků (počítáme minimálně s jedním oddílem... :-) ).

6.9.2008 - Seskoky padákem

Tato akce se konala v brzké době po táboře: Narnie, země plná trpaslíků. Můžete si zde přečíst ve dnou zkrácených zprávách, že nejen děti motivujeme k různým aktivitám :o)

Moji milí trpaslíci.
Já, moudrá narniovská trpaslice Habibi vás povolávám na misi. Urychleně chvátejte a dostavte se dne 5.-7.září podpořit naše trpaslíky, kteří se rozhodli bojovati proti králi nebes a vrhnouti se střemhlav k zemi.
Tato zkouška jim jest potřebná k upevnění ducha, který jim snad neunikne... i když by právě on mohl krále nebes poraziti. My podporovati vás budeme, poté se na hrad Helfštýn společně vydáme a jejich statečnost a odvahu slaviti budeme...

Odpověď: Ať vaše sláva je věčná, buďte pozdraveni Moudří Trpaslíci. Já, (Loki) Anup, jeden z odvážných moudrých trpaslíků, přesvědčený o svém odhodlaní vrhnouti se střemnoh do bouřlivého chřtánu nebes, a bojovati vně s nelítostným protivníkem králem nebes, rozhodnut nepoužíti krutého prastarého kouzla, vypuštění posvátného ducha, avšak čestně bojovati do metru posledního, jakožto i doufaje v řádné osedlání vznešeného tvora, hornokřídlého pegase toho času jmenovaného L-60S-Brigadýr, musím vyjádřiti Vám své uspokojení z nadcházející nebezpečné mise.
Věřím že naše Trpasličí výprava nezklame Velkého Aslana a svým činem podepře již tak do nebe sahající slávu Narnie.

© 11/2008 Martin a Domča Aktualizováno dne: 26.4.2011