base_up.jpg
Domů

Ubytování

Táborové základny jsou většinou pronajmuté, a tábory bývají v různých lokalitách. Zde jsou uvedeny adresy na základny, které již máme prověřené a splňují hygienické podmínky dle vyhlášky. Navíc se na ně rádi vracíme.

alien-cartoon.jpg

Děti bydlí v dřevěných chatkách. Každá je vybavena dvěmi dřevěnými palandami. To znamená, že na jedné chatce jsou ubytovány nejvýše čtyři děti. Horní lůžka jsou opatřena zábradlím a žebříkem. V chatkách jsou dále k dispozici skříňky na oblečení, stolek, odpadkový koš a světlo (ne vždy však zásuvka). Děvčata a chlapci spí odděleně.
Mokré ručníky a oblečení lze velmi dobře sušit na malé verandě, popř. námi zřízené sušárně. Polštáře, spacáky, čisté povlečení a rezervní deky jsou samozřejmou součástí táborového vybavení a jsou již zahrnuty v ceně tábora. Děti si tedy nemusí (ale mohou - doporučujeme) brát vlastní spací pytel. Všichni táborníci mají neustále k dispozici záchody a umývárny s tekoucí vodou v samostatné budově sociálního zařízení. V noci je celý tábor osvětlen. Minimálně dvakrát za týden je zorganizováno povinné sprchování v teplé vodě. Samozřejmě je možnost se osprchovat kterýkoliv den večer.

Táborová základna 1 - Rajnochovice
Táborová základna 2 - Dřevotvar Podhradí nad Dyjí


Táborová základna 1 - Rajnochovice

Základna nabízí 110 míst (24 chatek po čtyřech + 3 větší), kompletní sportovní vybavení, vybavenou kuchyň, jídelnu s krbem, elektřinu, sociální zařízení. Antukové hřiště na volejbal, travnaté hřiště, stolní tenis. Deky a povlečení jsou k dispozici, doporučujeme vlastní spacák.

kazetacek.jpg rajnmale.jpg rajnvelka.jpg rajnjidelna.jpg

Adresa tábora: Tábor Dlažky, Rajnochovice - Košovy, 768 71 RAJNOCHOVICE

rajnmapa.gif rajnmapapodr.gif
Pro zvětšení mapy kliněte pravým tlačítkem na mapu a "Zobrazit obrázek..."

Táborová základna 2 - Dřevotvar Podhadí nad Dyjí

Základna nabízí 120 míst (24 chatek po čtyřech + 2 velké), vybavenou kuchyň, jídelnu se zastřešenou terasou, elektřinu, sociální zařízení. Antukové hřiště na volejbal, travnaté hřiště, stolní tenis. Deky a povlečení jsou k dispozici, doporučujeme vlastní spacák.

drevotvar.jpg podhrhriste.jpg podhrchatky.jpg podhrjidelna.jpg

Adresa tábora: Tábor Dřevotvar, Podhradí nad Dyjí, 671 06 pošta ŠAFOV

podhrmapa.gif podhrmapapodr.gif
Pro zvětšení mapy kliněte pravým tlačítkem na mapu a "Zobrazit obrázek..."
© 11/2008 Martin a Domča Aktualizováno dne: 22.1.2010